Замовлення

Залиште свої данні

З Вами зв’яжуться і прокунсультують

Після чого ми узгоджуємо замовлення

ДОСТАВКА

РОЗРАХУНОК

Приватне підприємство «Нечипоренко А.П.»

На сучасному будівельному ринку представлений широкий асортимент з деревини, який може застосовуватися в будь-якій сфері будівництва. Матеріали з деревини займають лідируючі позиції серед величезного вибору оздоблювальних матеріалів. Їх використовують як для будівництва так і для внутрішнього декоративного оздоблення. Завдяки сучасним методам обробки дерева наша продукція довговічна, екологічна та естетична. Надати затишок і вишуканість при внутрішній обробці приміщення можуть такі матеріали як вагонка сосни, липи, дошка підлоги. Кращими породами для виготовлення пиломатеріалів є сосна, дуб, липа. Їх деревина володіє високими параметрами міцності, менше всіх вбирає вологу і легко піддається машинній та ручній обробці і є прекрасним антисептиком.

Для обробки лазні і сауни використовується вагонка липи. Виробництво вагонки і лісо-пиломатеріалів з сухого струженогопогонажу відповідає найвищим вимогам якості і задовольняє вишукані смаки покупців. Вагонку пропонують багато компаній, однак у нас Ви знайдете продукцію, виробленої з цільної і якісної деревини. Ціна на нашу продукцію оптимальна, оскільки вона безпосередньо від виробника.

Наше підприємство також виробляє:

  • дошку дубову, соснову, липову свіже пиляну та суху

  • брус: сосновий, дубовий

  • дошку полову

  • вагонку

  • блок-хаус

  • піддони

  • щепу

Наше підприємство знаходиться на ринку деревообробної продукції вже більше 10 років і зарекомендувало себе як надійний виробник продукції із натуральної деревини. Щоб купити нашу продукцію достатньо оформити замовлення на нашому сайті або передзвонити нам.

Ми завжди надамо консультацію і професійну допомогу при виборі нашої продукції.

КУПУЙ У ВИРОБНИКА!